#MYJSMEDAMEJIDLO

Máme firemní kulturu postavenou na přátelské atmosféře a neformálním prostředí. Rosteme společně, podporujeme se, učíme se od sebe navzájem a rozvíjíme své přednosti. Do práce chodíme s dětmi a třeba i s pejsky. Ráno si zacvičíme jógu, nebo procvičíme angličtinu. Snídáme společně každý měsíc, jídlo si objednáváme dohromady se slevou a o pauze si dáme vynikající kafe se zmrzlinou. Užíváme si čas společně v moderních kancelářích v Praze a nebo jezdíme na teambuildingy do hor. Čas mimo práci trávíme na 25denní dovolené a nebo si zajdeme zasportovat díky Multisportce po celé republice.

Jsme v TOP 3 v rámci spokojenosti zaměstnanců v Delivery Hero ze všech 40 marketů, na kterých Delivery Hero působí.

Naše kancelář skvěle doplňuje naší neformální atmosféru.
Kanceláře DJ
Jste vášnivý cyklista? Vydělávejte si vaším koníčkem.
DJ kurýr na kole
Jedním z benefitů pro naše zaměstnance jsou ranní lekce jógy.
Lidi v DJ

Naše hodnoty

Věříme si

Navzájem si věříme, že každý z nás je dobrý ve své práci. Jsme si podporou a společně vytváříme uvolněnou atmosféru. Naši vztahy jdou běžně za hranice práce.

Pracujeme společně

Všichni jsme jeden tým a úspěch i neúspěch je náš všech. Umíme dosahovat výsledků společnou prací. Hledáme způsoby, ne důvody.

Dáváme si prostor

Neseme zodpovědnost za svůj prostor a respektujeme prostor ostatních. Stanovujeme si mantinely, striktní pravidla jen tehdy, když je to nutné. Chyby vnímáme jako příležitost být příště lepší. Stejné chyby neopakujeme.
Rádi se procházíte? U nás můžete jídlo doručovat zákazníkům i pěšky.
DJ kurýři
Máme moderní a příjemnou kancelář v DOCK IN na Praze 8
Kanceláře DJ
Budete rozvážet vaším autem nebo si ho od nás půjčíte? To už necháme na vás.
DJ kurýři
Mirka

Mirka
(šéf kurýrka)

„Mezi kurýry jsme kamarádi. Třeba někdy neznám ani jméno, ale bavíme se jako kdybychom se znali od školy.“

Eda

Eda
(Key Account Manager)

„V Dáme jídlo jsem začal při výšce jako kurýr. Po necelém roce jsem dostal příležitost vyzkoušet si práci na zákaznické podpoře, ze které jsem se posunul do oddělení Salesu. Skrze další pozice jsem se vypracoval až na Key Account Managera. Dáme jídlo mi dává prostor růst a nemusím přemýšlet nad změnou zaměstnání.“

Kačka

Kačka
(Junior Marketing Specialist)

„Do Dáme jídlo jsem nastoupila na letní stáž, ze které se postupně stala práce na full time v marketingovém týmu jako Junior Marketing Specialist. Za pár měsíců jsem nasbírala tolik zkušeností a zážitků, které jsem si na začátku stáže ani nedokázala představit. Pro mě je tahle práce prostě dream job.“