Medzinárodná spoločnosť Delivery Hero, pôsobiaca na viac ako 50 trhoch, spúšťa novú pobočku na Slovensku. Zabezpečujeme pohodlné objednávanie jedla online z Vašich obľúbených reštaurácií s dovozom až k Vám domov či do práce.
Do tímu hľadáme zapálených ľudí, ktorí majú záujem podieľať sa na projekte meniacom spôsob stravovania, ktorý zároveň pomáha zlepšovať úroveň služieb v gastronómii.

Graphic Designer pre slovenský trh

Náplň práce:

  • tvorba grafických elementov pre základné technologické platformy (web, mobilné aplikácie)
  • aplikáciu a kontrola implementácie vizuálnej identity značky naprieč komunikačnými platformami
  • tvorba grafických prvkov pre int/ext marketingovú komunikáciu (online a offline kanály - print, OOH, POSm, social media, display & PPC media)
  • spolupráca s ostatnými členmi tímu - mktg, logistika, sales, ext. agentúry
  • dať značke stálu vizuálne atraktívnu tvár

Čo požadujeme:

  • schopnosť upraviť vizuálne materiály z ČJ/AJ pre použitie v slovenskom jazyku
  • minimálne 3 roky skúseností s prácou v marketingu, prípadne v agentúre
  • aktívna znalosť AJ - intenzívna komunikácia so zahraničím
  • skúsenosť s e-commerce komunikáciou a prácou s brand identitou značky
  • orientácia v základných technických parametroch online & offline médií
  • znalosť grafických špecifík e-commerce komunikácie, sociálnych a ATL médií
  • skúsenosť s tvorbou grafických podkladov pre digitálne, socialne a offline médiá

spoľahlivosť, cit pre detail

Čo za to ponúkáme:

  • stať sa súčasťou najväčšej food delivery spoločnosti na svete Delivery Hero
  • príležitosť pracovať v inovatívnom a dynamickom prostredí
  • mať unikátnu možnosť realizovať nápady, ktoré menia spôsob stravovania
  • 25 dní dovolenky
  • lekcie AJ
  • príspevok na stravovanie
  • občerstvenie v kancelárii - zmrzka, ovocie, káva
  • Multisport karta
  • jóga priamo v kancelárii
  • modernú a príjemnú kanceláriu v DOCK IN na Prahe 8

Informace o pozici

Místo pracoviště

Smrčkova 2485/4, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office, individuální rozpočet na osobnostní růst, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Slovenština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Dámejídlo.cz s.r.o.