Jsme největší českou službou pro rozvoz jídla. Široký výběr restaurací a obchodů více než ve 200 městech. Od roku 2014 navíc patříme do rodiny Delivery Hero, která nám poskytuje jedinečnou možnost získávat a sdílet know-how z celého světa.

Regionální manažer logistiky pro Dáme jídlo

Co bude Vaším úkolem:

  • zodpovědnost za svěřený region (Ostrava, Olomouc, Brno atd.)
  • zodpovědnost za kapacity externích dopravců
  • komunikace s externími dopravci
  • řešení každodenní operativy
  • nastavování nových procesů
  • akvizice nových dopravců

Co od vás očekáváme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • proaktivní a pečlivý přístup
  • obchodní a vyjednávací zkušenosti
  • ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu (Ostrava, Olomouc, Brno atd.)
  • schopnost plánovat a dobré organizační schopnosti

Co za to nabízíme:

  • pracovní smlouvu na HPP
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • stát se součástí největší food delivery společnosti na světě Delivery Hero
  • příležitost pracovat v inovativním a dynamickém prostředí
  • mít unikátní možnost realizovat nápady, které mění způsob stravování
  • 25 dní dovolené
  • lekce AJ
  • příspěvek na stravování
  • Multisport karta

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office, individuální rozpočet na osobnostní růst, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Dámejídlo.cz s.r.o.

Kontakt