Dáme jídlo je jedním z nejúspěšnějších českých start-upů. Široký výběr restaurací a garance spokojenosti. Od roku 2014 navíc patříme do rodiny Delivery Hero, která nám poskytuje jedinečnou možnost získávat a sdílet know how z celého světa. Naší hlavní ambicí je neustále se rozvíjet a zlepšovat naše služby, abychom se udrželi na špičce technologického vývoje. Věříme, že všechno tohle vede ke spokojenosti našich zákazníků.

Sales Support Specialist pro Dáme jídlo

Náplň práce:

  • zpracování analýz a podkladů pro sales oddělení
  • CRM guru pro všechny oddělení v rámci Dáme jídlo
  • řízení projektů s klíčovým dopadem napříč společností
  • vytváření pohledů a prostředí dle potřeby zadavatele
  • shromažďování požadavků a následné vytváření zadání pro naši centrálu Delivery Hero
  • školení nově příchozích uživatelů Salesforce

Co požadujeme:

  • minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici
  • zkušenost s řízením projektu od zadání až do implementace
  • zkušenost se správou CRM systému Saleforce (výhodou, ne podmínkou)
  • analytické myšlení
  • motivovaného, ambiciózního a pracovitého člověka s přátelským přístupem
  • člověka, který umí prioritizovat

Co za to nabízíme:

  • stát se součástí největší food delivery společnosti na světě Delivery Hero
  • příležitost pracovat v inovativním a dynamickém prostředí
  • mít unikátní možnost realizovat nápady, které mění způsob stravování
  • 25 dní dovolené
  • lekce AJ
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení v kanceláři - zmrzky, ovoce, káva
  • lekce jógy přímo v kanceláři
  • Multisport karta
  • moderní a příjemnou kancelář v DOCK IN na Praze 8

Informace o pozici

Místo pracoviště

Smrčkova 2485/4, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office, individuální rozpočet na osobnostní růst, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Dámejídlo.cz s.r.o.

Kontakt