Dáme jídlo je jedním z nejúspěšnějších českých start-upů. Široký výběr restaurací, garance spokojenosti a vlastní logistika. Od roku 2014 navíc patříme do rodiny Delivery Hero, která nám poskytuje jedinečnou možnost získávat a sdílet know how z celého světa. Naší hlavní ambicí je neustále se rozvíjet a zlepšovat naše služby, abychom se udrželi na špičce technologického vývoje. Věříme, že všechno tohle vede ke spokojenosti našich zákazníků.

Junior finanční analytik pro Dáme jídlo

Náplň práce:

- Rekonciliace ekonomických dat z několika systémů na pravidelné bázi (týdně a měsíčně)
- Pravidelné analýzy master dat restaurací, objednávek a tržeb
- Analýzy pohybů na platební bráně a trezoru
- Koordinace náprav nedostatků zjištěných při analýze dat
- Reportování pohledávek po splatnosti, příprava podkladů pro upomínání
- Vytváření dalších pravidelných reportů pro Finančního manažera a CFO
- Práce v účetních i provozních systémech, udržování procesní dokumentace

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v oblasti financí, účetnictví nebo ekonomie, v případě SŠ delší odpovídající praxe
- Základní znalost účetních principů
- Práce s větším objemem dat v excelu (kontingenční tabulky, pokročilé funkce)
- Schopnost komunikace v angličtině s centrálou v Berlíně (emaily, telefonáty)
- Zkušenost s obdobnou pozicí 1 rok, možno i při studiu

Co za to nabízíme:

- Stát se součástí největší food delivery společnosti na světě Delivery Hero
- Příležitost pracovat v inovativním a dynamickém prostředí
- Mít unikátní možnost realizovat nápady, které mění způsob stravování
- 25 dní dovolené
- Lekce AJ
- Příspěvek na stravování
- Občerstvení v kanceláři - zmrzky, ovoce, káva
- Multisport karta
- Jóga přímo v kanceláři
- Moderní a příjemnou kancelář v DOCK IN na Praze 8

Informace o pozici

Místo pracoviště

Smrčkova 2485/4, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Dámejídlo.cz s.r.o.

Kontakt