Dáme jídlo je jedním z nejúspěšnějších českých start-upů. Široký výběr restaurací, garance spokojenosti a vlastní logistika. Od roku 2014 navíc patříme do rodiny Delivery Hero, která nám poskytuje jedinečnou možnost získávat a sdílet know how z celého světa. Naší hlavní ambicí je neustále se rozvíjet a zlepšovat naše služby, abychom se udrželi na špičce technologického vývoje. Věříme, že všechno tohle vede ke spokojenosti našich zákazníků.

Finance manager pro Dáme jídlo

Náplň práce:

- Zodpovědnost za vedení týmu finančních kontrolerů a je přímým zástupcem CFO
- Koordinace měsíčních závěrek včetně měsíčního plánování výsledovky a cash flow, revize vstupů controllerů a jejich high level analýza v konsolidované podobě
- Revize procesů a postupů, stejně tak jako implementace nových směrnic či jiného best practice z německé centrály
- Komunikace jak s celým oddělením Financí (spolupráce s účtárnou, interním právníkem a interním governance, risk and compliance manažerem), tak i manažery napříč společností
- Spolupráce s auditory, daňovými poradci, finančním úřadem a společnostmi dodávající služby finančnímu oddělení
- Sjednocení, automatizace a rozvoj reportingových, controllingových, budgetovacích a treasury aktivit pro všechny entity pod brandem Dáme jídlo
- Jiné aktivity podle aktuálních priorit

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti financí, účetnictví, analýz, controllingu nebo jiné relevantní
- AJ na komunikativní úrovni včetně finanční terminologie (denní aktivní využití)
- Zkušenost s prací s velkým objemem dat a Microsoft Excel a/nebo Access je nutná
- Zkušenost na podobné pozici nebo delší zkušenost na seniorní pozicí typu Finanční controller, Business controller, Finanční analytik, Finanční manažer
- Zkušenost z BIG4 nebo jiného externího poradenství je velkou výhodou zejména v kombinaci se zkušenostmi z interní analytické či ekonomické pozice ve společnosti zabývající se službami, e-commerce nebo logistikou
- Alespoň kratší zkušenost s řízením týmu či projektového týmu je velkou výhodou
- Ochota pracovat v dynamickém a rychle se měnícím prostředí e-commerce, kdy je možné vlastní nápady realizovat
- Samostatnost, schopnost se rozhodovat a rozumět přesahu finančních aktivit do jiných oddělení společnosti

Co za to nabízíme:

- Stát se součástí největší food delivery společnosti na světě Delivery Hero
- Porci zajímavých projektů, zkušeností, vzdělání a benefitů navíc
- Příležitost pracovat v inovativním a dynamickém prostředí
- Mít unikátní možnost realizovat nápady, které mění způsob stravování a nakupování v ČR
- 25 dní dovolené
- Lekce AJ
- Příspěvek na stravování
- Občerstvení v kanceláři - zmrzky, ovoce, káva
- Multisport karta
- Jóga přímo v kanceláři
- Moderní a příjemnou kancelář v DOCK IN na Praze 8

Informace o pozici

Místo pracoviště

Smrčkova 2485/4, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Dámejídlo.cz s.r.o.

Kontakt