Dáme jídlo je jedním z nejúspěšnějších českých start-upů. Široký výběr restaurací, garance spokojenosti, vlastní vývoj i logistika. Od roku 2014 navíc patříme do rodiny Delivery Hero, která nám poskytuje jedinečnou možnost získávat a sdílet know how z celého světa. Naší hlavní ambicí je neustále se rozvíjet a zlepšovat naše služby, abychom se udrželi na špičce technologického vývoje. Věříme, že všechno tohle vede ke spokojenosti našich zákazníků.

Product Analyst pro Dáme jídlo

Náplň práce:

  • Správa a rozvoj projektových nástrojů platformy Dáme jídlo
  • Analýza produktu (webu a aplikací Dáme jídlo) a reporting výkonnosti
  • SEO, správa CMS, tvorba a údržba landing pages
  • Komunikace s centrálou Delivery Hero

Co požadujeme:

  • Analytické myšlení
  • Zkušenosti s prací v Google Analytics
  • Znalost HTML a CSS
  • Znalost SEO principů a fungování
  • Pokročilá znalost AJ

Co za to nabízíme:

  • Stát se součástí největší food delivery společnosti na světě Delivery Hero
  • Příležitost pracovat v inovativním a dynamickém prostředí
  • Mít unikátní možnost realizovat nápady, které mění způsob stravování
  • 25 dní dovolené
  • Lekce AJ
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení v kanceláři - zmrzky, ovoce, káva
  • Multisport karta
  • Jóga přímo v kanceláři
  • Moderní a příjemnou kancelář v DOCK IN na Praze 8

Informace o pozici

Místo pracoviště

Smrčkova 2485/4, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Dámejídlo.cz s.r.o.

Kontakt