Máte spoustu volného času a nevíte, co s ním? Naplánujte si práci tak, jak se to hodí vám. Budete rozvážet vaším autem nebo si ho od nás půjčíte? To už necháme na vás. Tak do toho pojďte s námi.

Kurýr pro Dáme jídlo (Praha)

Náplň práce:

  • doručování objednávek z našich partnerských restaurací zákazníkům
  • komunikace se zákazníky, dispečinkem a zákaznickou podporou přes naší aplikaci

Co od Vás očekáváme:

  • dobrý orientační smysl
  • příjemné vystupování a prozákaznický přístup
  • základy češtiny

Co nabízíme:

  • stát se součástí jedničky na trhu s rozvozem jídla v ČR
  • flexibilitu plánování směn – pracujte jen tehdy, kdy se vám to hodí
  • motivační finanční odměňování a další benefity
  • Nástup možný ihned

Co na to říkáte? Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-50000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (základní)

Zadavatel

Dámejídlo.cz s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt