Jsme jedním z nejúspěšnějších českých startupů. Široký výběr restaurací, garance spokojenosti, vlastní vývoj i logistika, mladý inovativní brand a profesionální tým. Se silným zázemím našeho vlastníka Delivery Hero máme ambice dále se rozvíjet a neustále zlepšovat služby našim zákazníkům. Do svého týmu hledáme kolegy, kteří na sobě chtějí pracovat a jsou připraveni být členem úspěšného a ambiciózního týmu.

Obchodní zástupce pro Dáme jídlo

Co bude Vaším úkolem:

  • Akvizice nových partnerů (restaurací)
  • Administrativa spojená s akvizicemi
  • Správa svých partnerů v CRM systému

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost a pečlivost
  • Reprezentativní vystupování
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Tah na branku
  • Zkušenosti s podobnou rolí výhodou

Co za to nabízíme:

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Lekce AJ
  • Stát se součástí největší food delivery společnosti na světě Delivery Hero
  • Příležitost pracovat v inovativním a dynamickém prostředí
  • Mít unikátní možnost realizovat nápady, které mění způsob stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště

Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-60000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (základní)

Zadavatel

Dámejídlo.cz s.r.o.

Kontakt