Jsme jedním z nejúspěšnějších českých startupů. Široký výběr restaurací, garance spokojenosti, vlastní vývoj i logistika, mladý inovativní brand a profesionální tým. Se silným zázemím našeho vlastníka Delivery Hero máme ambice dále se rozvíjet a neustále zlepšovat služby našim zákazníkům. Do svého týmu hledáme kolegy, kteří na sobě chtějí pracovat a jsou připraveni být členem úspěšného a ambiciózního týmu.

Fleet Manager pro Dáme jídlo

Co bude Vaším úkolem:

  • nastavení procesů pro efektivní správu a řízení vozového parku
  • doporučení pro strategické směřování vozového parku (výstavba vlastních elektro dobíjecích stanic, prozkoumání dotačních programů, apod.)
  • řízení a kontrola nákladů spojených s pojistnými událostmi
  • nastavení motivačního programu pro řidiče vedoucí k optimalizaci počtu nehod
  • prozkoumání možných úspor plynoucích z asistenčních služeb, PHM, apod.

Co od Vás očekáváme:

  • nejméně 5 let zkušeností z oblasti správy vozového parku (alespoň 50 a vice aut, ideálně auta na elektro a CNG pohon)
  • proaktivní a pečlivý přístup
  • schopnost plánovat a dobře organizovat práci
  • zkušenosti s čerpáním dotací (není podmínkou ale výhodou)

Co za to nabízíme:

  • pracovní smlouvu na HPP
  • stát se součástí největší food delivery společnosti na světě Delivery Hero
  • příležitost pracovat v inovativním a dynamickém prostředí
  • mít unikátní možnost realizovat nápady, které mění způsob stravování
  • 25 dní dovolené
  • lekce AJ
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení v kanceláři - zmrzky, ovoce, káva
  • lekce jógy přímo v kanceláři
  • Multisport karta
  • moderní a příjemnou kancelář v DOCK IN na Praze 8

Pokud Vás pozice zaujala, dejte nám vědět a můžeme to probrat u kávy.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Smrčkova 2485/4, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (základní)

Zadavatel

Dámejídlo.cz s.r.o.

Kontakt