Dáme jídlo je jedním z nejúspěšnějších českých start-upů. Široký výběr restaurací, garance spokojenosti, vlastní vývoj i logistika. Od roku 2014 navíc patříme do rodiny Delivery Hero, která nám poskytuje jedinečnou možnost získávat a sdílet know how z celého světa. Naší hlavní ambicí je neustále se rozvíjet a zlepšovat naše služby, abychom se udrželi na špičce technologického vývoje. Věříme, že všechno tohle vede ke spokojenosti našich zákazníků.

Zkrácený úvazek - Zákaznická podpora Dáme jídlo (150 Kč/h)

Je pro nás důležité poskytovat skvělou službu pro zákazníky a restaurace. S tím nám můžete pomoci třeba i vy v týmu zákaznické a partnerské podpory. Neformální přátelské prostředí v nových kancelářích v Praze vám zajistí skvělé pracovní podmínky.

Náplň práce:

  • Přinášet radost zákazníkům/partnerským restauracím a plnit jejich přání.
  • Každodenní komunikace prostřednictvím online chatu, e-mailem nebo telefonicky.

Co požadujeme:

  • Spolehlivost a pečlivost
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a zvládání stresových situací
  • Kreativní přístup k řešení různých situací
  • Pozitivní přístup k životu a lidem
  • Znalost gramatiky a českého jazyka na vysoké úrovni
  • Komunikace v anglickém jazyce výhodou

Co nabízíme:

  • Práci na částečný úvazek - flexibilní plánování směn
  • 5 týdnů dovolené
  • Plán kariérního rozvoje, pravidelné navyšování mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Výuka angličtiny
  • Multisport karta
  • Občerstvení v kanceláři - zmrzky, ovoce, káva
  • Lekce jógy přímo v kanceláři
  • Odvoz z večerních směn až domů
  • V neděli směny se snídaní
  • Týmové akce
  • Moderní a příjemnou kancelář v DOCK IN na Praze 8

Pokud vás pozice zaujala, kontaktujte nás :)

Petr Rak

HR Business Partner

Informace o pozici

Místo pracoviště

Smrčkova 2485/4, 180 00  Praha-Libeň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Dámejídlo.cz s.r.o.

Kontakt